Harjoitusyksityiskohdat

Tampereen seudun yhteisharjoitus, Hepovuori

Laji: Suunnistus

Näkyvyys: Julkinen

Ajankohta: 14-09-22

Tapahtumapaikka: Hepovuori, Tampere

Teema: Yöharjoitus, aaltolähdöt hajonnoilla

Pysäköinti: Satulakatu 5, Tampere (karttalinkki)

Kartanjako: Lähtöpaikalla. P-paikalta nauhoitus lähtöön (n. 200m)

Kartta: 1:10 000 / 5 m, A4, omat karttamuovit

Maasto: Polkurikas, mäkinen, paikoitellen melko peitteinen.

Radat:
A-rata: n. 5,5km, haastava, hajonta, lyhennettävissä noin 3km mittaiseksi

B-rata: n. 2,3km, helpohko, ei hajontaa

 

Lähdöt, ajanotto ja maali: Klo 20 -20.30 aaltolähtöinä; 2 juoksijaa per rata yhtä aikaa.

Rastin merkintätapa: Isot rastiliput ja koodit.

Ilmoittautuminen: O-skillsiin tiistai-iltaan 13.9. klo 21 mennessä

Maksut: Harjoitus on ilmainen TP:n, Kooveen, KangSK:n, Rasti-Nokian ja Hakan jäsenille. Muiden seurojen jäsenille hinta on 4 € aikuinen ja 2 € 18 v tai nuorempi. Mobilepay numeroon 040 5214176

YhteyshenkilöOlli-Petteri Hirvonen, 040 5214176

Ilmoittautuminen

Kirjaudu palveluun ensiin ja ilmoittaudu sitten harjoitukseen.


Ilmoittautuneet

Etunimi Sukunimi Käyttäjä Seura Tyyppi Lisätiedot Aika Toimenpide
Jari Jokela jokela Rasti-Nokia Ilmoittautuminen A 08-09-2022
Tuuli Vallittu tuulivallittu Kangasala SK Ilmoittautuminen A 09-09-2022
Annika Rantanen AnnikaR Koovee Ilmoittautuminen A 09-09-2022
Jouni Honkala jounih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-09-2022
Ulla-Maria Kovalainen uma Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 10-09-2022
Jekabs Janovs JekabsJan Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 10-09-2022
Jouko Skog skog Koovee Ilmoittautuminen A 10-09-2022
Salla Mustikkamaa SallaM Hiiltomiehet, Koovee Ilmoittautuminen B 10-09-2022
Vilma Mustonen vilma.mustonen Kangasala SK Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Tiina Jussila Tiinajussila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Elina Jokela elinajokela Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 11-09-2022
Tuomas Kinnari tuomask Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 11-09-2022
Jari Vesterbacka Jarzan Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 11-09-2022
Kalle Laine kallelai Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Ronja Gröhn Ronja Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Jiri-Pekka Rissanen Jiri Kangasala SK Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Antti Saikko AS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Emilia Ylilehto emilia.ylilehto@gmail.com Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Joona Huila Joonah Hiisirasti Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Matias Kuikko Matias_Kuikko Kangasala SK Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Markus Ritala markus.ritala Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Atte Riikonen Atte Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 11-09-2022
Timo Gröhn Eikka Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-09-2022
Thomas Nyholm Thomas OK Trian Ilmoittautuminen 12-09-2022
Sanna-Maija Kela smkela Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Heidi Lammi-Mihaljov hjlammi Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Aaro Ruohola AaroR MS Parma Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Arto Kiiskinen Kiiskar Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Saana Kuusinen saana.k Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A rata 12-09-2022
Sannamari Lankia Sannamari Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Mika Mäntylä mika.mantyla@gmail.com Rasti-Nokia Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Juho Korpi Juhoko Navi Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Ilari Kosonen ik68348 Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 12-09-2022
Anni Laine annilaine Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Erika Ahlfors erika Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Henri Pöntinen henri-p Koovee Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Miina Ruoti miinaruoti Vehkalahden Veikot Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Heidi Tuorila tuorila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Emmi Honkala emmih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 12-09-2022
Eemil Koskinen Eemil_K Hiiltomiehet, Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Arttu Ritala ritalarttu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Jere Simola jere.simola Koovee Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Riku Gröhn rikugrohn Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Sampo Syväterä sampo.syvatera Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Minna-Liisa Mankkinen MinnaL Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Noora Laine Noora Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Alli Kajander AlliKajander Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Timo Sild Timolaurus Koovee Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Oona Kaikkonen oonakai Koovee Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Riikka Ahonen Riikka Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B-rata 12-09-2022
Pyry Ahonen PyryA Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 12-09-2022
Jasper Alajoutsi jasperalajoutsi Koovee Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Toivo Hukkanen thukkane Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 12-09-2022
Emilia Schmidt EmiliaS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Oliver Alajoutsi oliver.alajoutsi Koovee Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Jukka Kallio jukka.kallio@tampere.fi Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 13-09-2022
Vili Sipilä ViliSipilä Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Arto Itkonen Arto_Itkonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Seppo Järvinen SeppoJrvnn Saarijärven Pullistus Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Minna Miettinen minnamiettinen MS Parma Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Pihla Lampinen pihlalampinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Jenny Ojala jennyojala Rastikarhut Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Topi Hyytiäinen Topi Kangasala SK Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Aino Koskinen AinoK Ilmoittautuminen B 13-09-2022
Tuomo Pollari pollarit Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Jussi Lampinen JussiLampinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Siina Lampinen siinalampinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Mikko Knuuttila mikkok Ikaalisten Nouseva-Voima Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Marjut Dimitrow Marru Koovee Ilmoittautuminen A 13-09-2022
Jari Ojala Jari Pirkkalan Hiihtäjät Ilmoittautuminen A 13-09-2022
.
Arvion otsikko Urheilija Kommentteja tykkäykset
Kuvaus Lisääjä Lisätty Toimenpide

Kimppakyydit

Tarve Mistä Jäsen Tila

Hae tai tarjoa kimppakyytiä


Kommentit


Ole hyvä ja kirjaudu jättääksesi kommentin.