Harjoitusyksityiskohdat

Tampereen seudun yhteisharjoitus, Pikkolan koulu

Laji: Suunnistus

Näkyvyys: Julkinen

Ajankohta: 26-01-23

Tapahtumapaikka: Pikkolan koulu, Kangasala

Teema: Suunnistusvedot, muuttuvilla "virtuaaliaidoilla"

Lähdöt, ajanotto ja maali: Klo 18.00-19.00 vapaa lähtö, omalla ajanotolla

Kartanjako: Kartan voi noutaa omatoimisesti karttaämpäristä. Ämpäri sijaitsee Pikkolan koulun vieressä ns. alaparkkiksen puolella.

Pysäköinti: Parkki (karttalinkki)

Kartta: 1:4 000 / 2 m, kaksipuoleinen A4, omat karttamuovit

Maasto: Oppilaitosrakennuksista koostuva alue sekä tämän lähiympäristö

Radat: 5 x ~1km vedot

Rastin merkintätapa: Pienet rastiliput

Ilmoittautuminen: O-skillsiin keskiviikkoiltaan 25.1. klo 21 mennessä

Maksut: Harjoitus on ilmainen TP:n, Kooveen, KangSK:n, Rasti-Nokian ja Hakan jäsenille. Muiden seurojen jäsenille hinta on 4 € aikuinen ja 2 € 18 v tai nuorempi. Maksu mobilepaylla numeroon: 54420 (Kangasala SK) tai tilisiirtona: Kangasala SK ry
IBAN FI57 5104 0020 2015 33

Yhteyshenkilöt

Ennen tapahtumaa: Tomi Närvä, tomi.narva@kangasalask.fi, o458920792

Tapahtuman aikaan: Jenni Joensuu-Partanen, o405774950

Harjoituksen paikka


Ilmoittautuneet

Etunimi Sukunimi Käyttäjä Seura Tyyppi Lisätiedot Aika Toimenpide
Tuomas Harju tumppi Rasti-Nokia Ilmoittautuminen 22-01-2023
Voitto Backman Voitto Kangasala SK Ilmoittautuminen 22-01-2023
Terhi Rajamäki Terhisk Kangasala SK Ilmoittautuminen 22-01-2023
Maria Markula mariamarkula Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 22-01-2023
Vilho Paju vilhopaju Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 22-01-2023
Eelis Paju eelispaju Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 22-01-2023
Eemil Paju eemilpaju Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 22-01-2023
Erno Paju ernopaju Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 22-01-2023
Toni Venäläinen toniv Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen 22-01-2023
Timo Sild Timolaurus Koovee Ilmoittautuminen 22-01-2023
Matias Kuikko Matias_Kuikko Kangasala SK Ilmoittautuminen 22-01-2023
Saini Kuikko SainiK Kangasala SK Ilmoittautuminen 22-01-2023
Vilma Liuha VilmaLi Kangasala SK Ilmoittautuminen 22-01-2023
Tuomo Gustafsson tuomas++ Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 22-01-2023
Tuuli Jormanainen TuuliJo Kangasala SK Ilmoittautuminen 22-01-2023
Onni Kinnunen OnniK Kangasala SK Ilmoittautuminen 23-01-2023
Marika Hara marika Koovee Ilmoittautuminen 23-01-2023
Aaro Hämäläinen AaroH Kangasala SK Ilmoittautuminen 23-01-2023
Teemu Hämäläinen TeemuH Kangasala SK Ilmoittautuminen 23-01-2023
Pasi Kytölä pakytola Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 23-01-2023
Jaana Pietilä-Annala Jaana Kangasala SK Ilmoittautuminen 23-01-2023
Henrik Väisänen HenrikV MS Parma Ilmoittautuminen 23-01-2023
Kaj Koskinen kaj.koskinen@pp.inet.fi Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen 23-01-2023
Pihla Lampinen pihlalampinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 23-01-2023
Juha Rajamäki jurajama Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 23-01-2023
Markku Rissanen Ratametsuri Hiiltomiehet, Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 23-01-2023
Heidi Lammi-Mihaljov hjlammi Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Henna Saarinen HennaS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Miina Ruoti miinaruoti Kangasala SK Ilmoittautuminen 24-01-2023
Jussi Lampinen JussiLampinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Emma-Riikka Laamanen er Tampereen Pyrintö, Tarpian Suunta Ilmoittautuminen 24-01-2023
Miia Tukiainen Miia Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Daniel_Pompura Koovee Ilmoittautuminen 24-01-2023
Petteri Vigren Pevi Rasti-Nokia Ilmoittautuminen 24-01-2023
Valtteri Vigren Valtsu Koovee Ilmoittautuminen 24-01-2023
Arja Nurminen nurminen.ae@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen 24-01-2023
Jonna Eeva Jonnaeeva Kangasala SK Ilmoittautuminen 24-01-2023
Arto Itkonen Arto_Itkonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Heidi Tuorila tuorila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Noora Laine Noora Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Heikki Tukiainen heikki Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 24-01-2023
Vilma Annala vilmannala Kangasala SK Ilmoittautuminen 24-01-2023
Ari Nurminen aunurminen@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen 25-01-2023
Sanna-Maija Kela smkela Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Akseli Penttilä Akseli Koovee Ilmoittautuminen 25-01-2023
Siina Lampinen siinalampinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Jouni Honkala jounih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Emmi Honkala emmih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Niilo Honkala niiloh Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Jekabs Janovs JekabsJan Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Joona Huila Joonah Ikaalisten Nouseva-Voima Ilmoittautuminen 25-01-2023
Touko Silpola Tokeoke Koovee Ilmoittautuminen 25-01-2023
Alli Kajander AlliKajander Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Vili Sipilä ViliSipilä Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 25-01-2023
Tuuli Vallittu tuulivallittu Kangasala SK Ilmoittautuminen 25-01-2023
Mia Sipilä Mia Kangasala SK Ilmoittautuminen 25-01-2023
Linnéa Davidsson linnéa Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen Linnéa 25-01-2023
.
Arvion otsikko Urheilija Kommentteja tykkäykset
Kuvaus Lisääjä Lisätty Toimenpide

Kimppakyydit

Tarve Mistä Jäsen Tila

Hae tai tarjoa kimppakyytiä


Kommentit


Ole hyvä ja kirjaudu jättääksesi kommentin.