Harjoitusyksityiskohdat

Tampereen seudun yhteisharjoitus, Järvensivu

Laji: Suunnistus

Näkyvyys: Julkinen

Ajankohta: 19-01-23

Tapahtumapaikka: Järvensivu

Teema: Mäkisuunnistus / kortteli

Lähdöt, ajanotto ja maali: Klo 17.00-18.00 vapaa lähtö, omatoimi ajanotolla

Kartanjako: Kuikankatu 3, Tampere.
https://asiointi.maanmittauslaitos.fi/karttapaikka/?lang=fi&share=customMarker&n=6821533.627765159&e=329785.71644799964&title=Kartanjako&desc=&zoom=11&layers=W3siaWQiOjIsIm9wYWNpdHkiOjEwMH1d-z

Pysäköinti: Omatoimisesti lähistön parkkialueilla ja teiden varsilla liikennesääntöjä noudattaen. 

Kartta: 1:4 000 / 2,5 m, A4, omat karttamuovit

Maasto: Mäkinen, sokkeloinen asuinalue

Radat: 4kpl noin 1,5-2km pituisia ratoja.

Rastin merkintätapa: Pienet rastiliput

Ilmoittautuminen: O-skillsiin keskiviikkoiltaan 18.1. klo 21 mennessä

Maksut: Harjoitus on ilmainen TP:n, Kooveen, KangSK:n, Rasti-Nokian ja Hakan jäsenille. Muiden seurojen jäsenille hinta on 4 € aikuinen ja 2 € 18 v tai nuorempi. Mobilepay numeroon 040 5214176

YhteyshenkilöOlli-Petteri Hirvonen, 040 5214176

Ilmoittautuneet

Etunimi Sukunimi Käyttäjä Seura Tyyppi Lisätiedot Aika Toimenpide
Petri Kuusinen PetriK Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 14-01-2023
Jari Jokela jokela Rasti-Nokia Ilmoittautuminen 14-01-2023
Timo Sild Timolaurus Koovee Ilmoittautuminen 14-01-2023
Timo Tavast timtava Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 14-01-2023
Heidi Lammi-Mihaljov hjlammi Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Ulla-Maria Kovalainen uma Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Annika Viilo annikaviilo Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Marika Hara marika Koovee Ilmoittautuminen 15-01-2023
Helmi Turunen HelmiT Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Saana Kuusinen saana.k Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen - 15-01-2023
Pia Koivunen piakoivu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Vilma Mustonen vilma.mustonen Kangasala SK Ilmoittautuminen 15-01-2023
Anna Helamaa annahelamaa Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Erika Pälviranta Erikapn Epilän Esa Ilmoittautuminen 15-01-2023
Arto Itkonen Arto_Itkonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 15-01-2023
Sofia Pellonperä sofiapellonperä Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Henna Saarinen HennaS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Miina Ruoti miinaruoti Kangasala SK Ilmoittautuminen 16-01-2023
Selma Turpeinen selma Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Hannu Turpeinen haantu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Elias Szanti EliasSzanti Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Antti Saikko AS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Oona Kaikkonen oonakai Koovee Ilmoittautuminen 16-01-2023
Sakari Koivuniemi sr Ilmoittautuminen 16-01-2023
Essi Väisänen essiv Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 16-01-2023
Kaisu Kolehmainen kaisukolehmainen Kuopion Suunnistajat Ilmoittautuminen 16-01-2023
Terhi Rajamäki Terhisk Kangasala SK Ilmoittautuminen 17-01-2023
Mikko Vainio MikkoVainio Koovee Ilmoittautuminen 17-01-2023
Samuli Saarinen ssaarinen Rasti-Nokia Ilmoittautuminen 17-01-2023
Ari Kilpi ari.kilpi63@gmail.com Ikaalisten Nouseva-Voima Ilmoittautuminen 17-01-2023
Tero Viljanen TeroV Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Kaarina Nurminen kaarina Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Aaro Ruohola AaroR MS Parma Ilmoittautuminen 17-01-2023
Linnéa Davidsson linnéa Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Henrik Väisänen HenrikV MS Parma Ilmoittautuminen 17-01-2023
Tuomo Gustafsson tuomas++ Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Jenni Hukkanen JHukkanen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Arttu Ritala ritalarttu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Jouni Honkala jounih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Emmi Honkala emmih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Veera Honkala veera Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Niilo Honkala niiloh Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Ulrika Uotila ulrika Kangasala SK Ilmoittautuminen 17-01-2023
Vilma Liuha VilmaLi Kangasala SK Ilmoittautuminen 17-01-2023
Minna-Liisa Mankkinen MinnaL Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Vili Sipilä ViliSipilä Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 17-01-2023
Isabella Lillqvist Isabella.Lillqvist Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Mikko Poutanen Poutasmikko Ilmoittautuminen 18-01-2023
Antton Sankelo Antton Lapuan Virkiä Ilmoittautuminen 18-01-2023
Ari Nurminen aunurminen@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen 18-01-2023
Arja Nurminen nurminen.ae@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen 18-01-2023
Markus Hannula hannulam Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Elina Jokela elinajokela Rasti-Nokia Ilmoittautuminen 18-01-2023
Sanna-Maija Kela smkela Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
juha.prittinen@live.com Ilmoittautuminen 18-01-2023
Anni Laine annilaine Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Miia Tukiainen Miia Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Heikki Tukiainen heikki Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Tuuli Jormanainen TuuliJo Kangasala SK Ilmoittautuminen 18-01-2023
JohannaL Ilmoittautuminen 18-01-2023
Jukka Kudjoi jukka_kudjoi Kangasala SK Ilmoittautuminen 18-01-2023
Atte Riikonen Atte Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Jere Simola jere.simola Koovee Ilmoittautuminen 18-01-2023
Vesa Hyvärinen Vetsku Rasti-Nokia Ilmoittautuminen 18-01-2023
Heidi Tuorila tuorila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Emma-Riikka Laamanen er Tampereen Pyrintö, Tarpian Suunta Ilmoittautuminen 18-01-2023
Mia Sipilä Mia Kangasala SK Ilmoittautuminen 18-01-2023
Aleksi Hauhia aleksi.hauhia Rasti-Jussit Ilmoittautuminen 18-01-2023
Jonna Eeva Jonnaeeva Kangasala SK Ilmoittautuminen 18-01-2023
Pasi Kytölä pakytola Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Tiina Jussila TiinaJ Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 18-01-2023
Laura Hyyryläinen Laura Ilmoittautuminen 18-01-2023
.
Arvion otsikko Urheilija Kommentteja tykkäykset
Kuvaus Lisääjä Lisätty Toimenpide

Kimppakyydit

Tarve Mistä Jäsen Tila

Hae tai tarjoa kimppakyytiä


Kommentit


Ole hyvä ja kirjaudu jättääksesi kommentin.