Harjoitusyksityiskohdat

Tampereen seudun yhteisharjoitus, Pispala

Laji: Suunnistus

Näkyvyys: Julkinen

Ajankohta: 12-01-23

Karttojen jako: Tahmelan entinen päiväkoti, Torpankatu 13 (https://urly.fi/2WXU)

Kartta: Koko A4, 1:4000/2 m Omat karttamuovit. Osittain ajantasaistettu 12/22 Mikko Vainio. 

Pysäköinti: Omatoimisesti lähistön parkkialueilla ja teiden varsilla liikennesääntöjä noudattaen. 

Radat (linnuntietä):

A: 5,4 km/19 rastia

B: 3,8 km/13 rastia

C: 2,6 km/11 rastia

Karttaan piirrettyjä kiellettyjä alueita tulee noudattaa.

3drerun: http://3drerun.worldofo.com/?id=-16953768&type=info

Lähdöt ja ajanotto: Lähdöt omatoimisesti 17.30-18.30. Ajanotto omilla kelloilla. 

Harjoituksen teema: Reitinvalinta ja mäkisuunnistus

Rastin merkintätapa: Pieni rastilippu

Ilmoittautuminen: Viimeistään keskiviikkona 11.01.2023 klo 21. Kerro lisätiedoissa rata.

Maksut: Harjoitus on ilmainen TP:n, Kooveen, KangSK:n, Rasti-Nokian ja Hakan jäsenille. Muiden seurojen jäsenille hinta on 4 € aikuinen ja 2 € 18 v tai nuorempi. Maksutavat: Suoraan Koovee ry./suunnistusjaoston tilille OKOYFIHH FI9757300820112940 tai käteisellä kartan jakajalle.

Yhteyshenkilö: Mikko Vainio, +358505937226, mihevain@gmail.com

Harjoituksen paikka


Ilmoittautuneet

Etunimi Sukunimi Käyttäjä Seura Tyyppi Lisätiedot Aika Toimenpide
Tero Junttila tero.junttila@gmail.com Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen 06-01-2023
Marika Hara marika Koovee Ilmoittautuminen A 06-01-2023
Terhi Rajamäki Terhisk Kangasala SK Ilmoittautuminen B 06-01-2023
Toni Venäläinen toniv Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen A 07-01-2023
Timo Tavast timtava Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A-rata 07-01-2023
Selma Turpeinen selma Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B-rata 08-01-2023
Helmi Turunen HelmiT Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 08-01-2023
Tiina Jussila TiinaJ Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 08-01-2023
Vilho Seppälä velho.seppala Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 08-01-2023
Petri Seppälä petri.seppala Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 08-01-2023
Antti Saikko AS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 08-01-2023
Maria Markula mariamarkula Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 09-01-2023
Ari Kilpi ari.kilpi63@gmail.com Ikaalisten Nouseva-Voima Ilmoittautuminen B-rata 09-01-2023
Ulla-Maria Kovalainen uma Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Pia Koivunen piakoivu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Juha Rajamäki jurajama Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Arto Itkonen Arto_Itkonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Timo Sild Timolaurus Koovee Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Oliver Alajoutsi oliver.alajoutsi Koovee Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Vilma Mustonen vilma.mustonen Kangasala SK Ilmoittautuminen B 09-01-2023
Saana Kuusinen saana.k Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A rata 09-01-2023
Arttu Ritala ritalarttu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Kaisu Kolehmainen kaisukolehmainen Kuopion Suunnistajat Ilmoittautuminen B 09-01-2023
Elias Szanti EliasSzanti Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Henrik Väisänen HenrikV MS Parma Ilmoittautuminen A 09-01-2023
Tuomas Harju tumppi Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 09-01-2023
Vilma Liuha VilmaLi Kangasala SK Ilmoittautuminen B 09-01-2023
Päivi Nurminen paivinur@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen B 09-01-2023
Kaj Koskinen kaj.koskinen@pp.inet.fi Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen B 10-01-2023
Oona Kaikkonen oonakai Koovee Ilmoittautuminen A 10-01-2023
Sonja Juntunen sooseli Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 10-01-2023
Maria Hakala maria_erika Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B-rata 10-01-2023
Sakari Koivuniemi sr Ilmoittautuminen A 10-01-2023
Sanni Kymäläinen Sanni Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 10-01-2023
Vili Sipilä ViliSipilä Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 10-01-2023
Noora Laine Noora Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 10-01-2023
Anni Laine annilaine Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 10-01-2023
Essi Väisänen essiv Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 10-01-2023
Eero Sallinen eerosallinen Kangasala SK Ilmoittautuminen A 10-01-2023
Markus Hannula hannulam Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-01-2023
Joona Vuorenmaa JoonaV Koovee Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Tuuli Jormanainen TuuliJo Kangasala SK Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Tomi Närvä tominarva Hiidenkiertäjät, Kangasala SK Ilmoittautuminen A ja B rata (valmentaja) 11-01-2023
Ari Nurminen aunurminen@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Arja Nurminen nurminen.ae@gmail.com Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Santeri Sainio Sane Kangasala SK Ilmoittautuminen A 11-01-2023
Olli-Petteri Hirvonen oph Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 11-01-2023
Jonna Eeva Jonnaeeva Kangasala SK Ilmoittautuminen A 11-01-2023
Kai Pasonen kai.pasonen@gmail.com Rasti-Nokia Ilmoittautuminen C 11-01-2023
Atte Riikonen Atte Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Ada-Lumia Pasonen Ada-LumiaPasonen Ilmoittautuminen C 11-01-2023
Suvi Tanner st Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Timo Saarinen Tsaari Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A- ja B-radat (valmentaja) 11-01-2023
Mia Sipilä Mia Kangasala SK Ilmoittautuminen B 11-01-2023
Aleksi Hauhia aleksi.hauhia Rasti-Jussit Ilmoittautuminen B 11-01-2023
.
Arvion otsikko Urheilija Kommentteja tykkäykset
Kuvaus Lisääjä Lisätty Toimenpide

Kimppakyydit

Tarve Mistä Jäsen Tila

Hae tai tarjoa kimppakyytiä


Kommentit


Ole hyvä ja kirjaudu jättääksesi kommentin.