Show all trainings
Add training Add private training

Below you can see trainings or create a new one. You can make an evaluation of your performance after participating in a training. Your evaluation will be listed in your profile and thus you can track your progress over time.

Event Firstname Lastname O-Skills user Type Club Groups Add info
Yöcup Spring edition 2/3 Juho Koivisto juho.koivisto Ilmoittautuminen Lapuan Virkiä A
Yöcup Spring edition 2/3 Sakari Koskela sakarikoskela Ilmoittautuminen Rasti-Jussit A
Yöcup Spring edition 2/3 Linnéa Davidsson linnéa Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Maria Laine marialaine Ilmoittautuminen B
Yöcup Spring edition 2/3 Samuel Hyyppä SamuelH Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Gunnevi Kiiskinen gunnevi.kiiskinen Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä C
Yöcup Spring edition 2/3 Jari Ojala Jari Ilmoittautuminen Pirkkalan Hiihtäjät Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2022, Suunta Huipulle Tampereen seutu B
Yöcup Spring edition 2/3 Karoliina Laamanen Karoliina_la Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö, Tarpian Suunta B
Yöcup Spring edition 2/3 Jenny Ojala jennyojala Ilmoittautuminen Rastikarhut Teneriffan tytöt B
Yöcup Spring edition 2/3 Teemu Moisio TeMoi Ilmoittautuminen B
Yöcup Spring edition 2/3 Topias Helminen telminen Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2022 B
Yöcup Spring edition 2/3 Elmeri Kinnari elmerik Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2024 B
Yöcup Spring edition 2/3 Tuomas Kinnari tuomask Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2022 A
Yöcup Spring edition 2/3 Tuuli Jormanainen TuuliJo Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 Kai Pasonen kai.pasonen@gmail.com Ilmoittautuminen Rasti-Nokia B
Yöcup Spring edition 2/3 Timo Kauppila Timoka Ilmoittautuminen Koovee B
Yöcup Spring edition 2/3 Niilo Honkala niiloh Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö C
Yöcup Spring edition 2/3 Aku Virjula @Aku Ilmoittautuminen Valkeakosken Haka A
Yöcup Spring edition 2/3 Jari Heikkinen pahkina Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Roope Kauppila Roopeka Ilmoittautuminen Koovee B
Yöcup Spring edition 2/3 Mikko Pekkarinen oesmkpiilils Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B
Yöcup Spring edition 2/3 Saini Kuikko SainiK Ilmoittautuminen Kangasala SK C
Yöcup Spring edition 2/3 Matias Kuikko Matias_Kuikko Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 Jarno Riikonen JarnoR Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Eino Liuha EinoLi Ilmoittautuminen Kangasala SK B