Show close trainings
Add training Add private training

Below you can see trainings or create a new one. You can make an evaluation of your performance after participating in a training. Your evaluation will be listed in your profile and thus you can track your progress over time.

Event Firstname Lastname O-Skills user Type Club Groups Add info
Yöcup Spring edition 2/3 Saku Repo Sakke Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B
Yöcup Spring edition 2/3 Ville Repo VilleR Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Anni Laine annilaine Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Punajunnut B
Yöcup Spring edition 2/3 Jukka Kudjoi jukka_kudjoi Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 Ristomatti Lanne RiseL Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B
Yöcup Spring edition 2/3 Hannu Harju hannuharju Ilmoittautuminen Järvenpään Palo Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2022, Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2023 B
Fillarirastit ja pysu-akatemia, Vehmainen/Tampere Janne Juntunen janneju Ilmoittautuminen Kangasala SK A
Yöcup Spring edition 2/3 Enni Laine ennilaine Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö C
Yöcup Spring edition 2/3 Kaarina Nurminen kaarina Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Punajunnut B
Yöcup Spring edition 2/3 Aino Poijärvi aino.poijärvi Ilmoittautuminen Koovee B
Yöcup Spring edition 2/3 Eevert Toivonen EevertT Ilmoittautuminen Kangasala SK A
Yöcup Spring edition 2/3 Mikko Eerola mikkoeerola Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Venla Taulavuori venlataulavuori Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B
Fillarirastit ja pysu-akatemia, Vehmainen/Tampere Tommi Lehtinen tommilehtinen Ilmoittautuminen Tarpian Suunta A
Yöcup Spring edition 2/3 JPLeino Ilmoittautuminen Kangasala SK Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2023 B
Yöcup Spring edition 2/3 Jouni Honkala jounih Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B
Yöcup Spring edition 2/3 Ville-Pekka Valve Viltsu Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Toivo Hukkanen thukkane Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B
Yöcup Spring edition 2/3 Veikko Hukkanen VHukkanen Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö C
Yöcup Spring edition 2/3 Tuomo Pollari pollarit Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B
Yöcup Spring edition 2/3 Andrew Barnett abarn Ilmoittautuminen Ikaalisten Nouseva-Voima A
Yöcup Spring edition 2/3 msporkka Ilmoittautuminen B
Yöcup Spring edition 2/3 Ville Valkama VilleVa Ilmoittautuminen Rasti-Nokia B
Yöcup Spring edition 2/3 Sampo Syväterä sampo.syvatera Ilmoittautuminen Espoon Suunta Punajunnut B
Yöcup Spring edition 2/3 Henrik Väisänen HenrikV Ilmoittautuminen MS Parma Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2022 A