Harjoitukset

Näytä lähiajan harjoitukset
Lisää harjoitus Lisää yksityinen harjoitus

Alla näet harjoituksia tai voit luoda itse uuden harjoituksen. Voit tehdä arvion omasta suorituksestasi harjoitukseen osallitumisen jälkeen. Arviosi listataan profiilissasi ja näin voit seurata kehittymistäsi ajan yli.

Tapahtuma Etunimi Sukunimi O-Skills käyttäjä Tyyppi Seura Ryhmät Lisätiedot
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Elias Szanti EliasSzanti Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Jekabs Janovs JekabsJan Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö a
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Jiri-Pekka Rissanen Jiri Ilmoittautuminen Kangasala SK A
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Antti Saikko AS Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Jaana Pietilä-Annala Jaana Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Reijo Viitanen repav Ilmoittautuminen Rasti-Nokia B
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Peltokankaanvuori Iida Koskinen IidaK Ilmoittautuminen Rasti-Nokia B
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Emilia Schmidt EmiliaS Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Punajunnut
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Alli Kajander AlliKajander Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Aino Poijärvi aino.poijärvi Ilmoittautuminen Koovee
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Leevi Pinta Leevip Ilmoittautuminen Koovee
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Eero Sallinen eerosallinen Ilmoittautuminen Kangasala SK
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Anna Helamaa annahelamaa Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Fillarirastit ja PySu-akatemia, Lamminpää, Ylöjärvi Riikka Häkkinen riihak Ilmoittautuminen Hiiltomiehet + Sisu Bonden
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Helmi Turunen HelmiT Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Siina Lampinen siinalampinen Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Terhi Rajamäki Terhisk Ilmoittautuminen Kangasala SK
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Heidi Tuorila tuorila Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Erno Paju ernopaju Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Eelis Paju eelispaju Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kisapirtti Vilho Paju vilhopaju Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö
Fillarirastit ja PySu-akatemia, Lamminpää, Ylöjärvi Arto Laamanen artol Ilmoittautuminen Hiiltomiehet, Tarpian Suunta
Fillarirastit ja PySu-akatemia, Lamminpää, Ylöjärvi Atte Laamanen attela Ilmoittautuminen Tarpian Suunta
Fillarirastit ja PySu-akatemia, Lamminpää, Ylöjärvi pekka.maki@oscar.fi Ilmoittautuminen
Fillarirastit ja PySu-akatemia, Lamminpää, Ylöjärvi Timo Rintanen rintati68 Ilmoittautuminen