Harjoitukset

Näytä kaikki harjoitukset
Lisää harjoitus Lisää yksityinen harjoitus

Alla näet harjoituksia tai voit luoda itse uuden harjoituksen. Voit tehdä arvion omasta suorituksestasi harjoitukseen osallitumisen jälkeen. Arviosi listataan profiilissasi ja näin voit seurata kehittymistäsi ajan yli.

Tapahtuma Etunimi Sukunimi O-Skills käyttäjä Tyyppi Seura Ryhmät Lisätiedot
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Olli Vartiala OlliV Ilmoittautuminen Rasti-Nokia B
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Arja Nurminen nurminen.ae@gmail.com Ilmoittautuminen Valkeakosken Haka B-rata 7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Valtteri Rantala ValtteriR Ilmoittautuminen Valkeakosken Haka A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Matias Kuikko Matias_Kuikko Ilmoittautuminen Kangasala SK B10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Juho Korpi Juhoko Ilmoittautuminen Navi A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Teemu Hämäläinen TeemuH Ilmoittautuminen Kangasala SK A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Aaro Hämäläinen AaroH Ilmoittautuminen Kangasala SK B10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Arto Kiiskinen Kiiskar Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Kaj Koskinen kaj.koskinen@pp.inet.fi Ilmoittautuminen Valkeakosken Haka B7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Saija Laurila saija.laurila@outlook.com Ilmoittautuminen Kangasala SK B7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Jenni Joensuu-Partanen JenniJoensuu-Partanen Ilmoittautuminen Kangasala SK A7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Aaro Ruohola AaroR Ilmoittautuminen MS Parma A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Essi Väisänen essiv Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Mikko Hölli mikkoh Ilmoittautuminen Kangasala SK A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Maria Markula mariamarkula Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Andrew Barnett abarn Ilmoittautuminen Ikaalisten Nouseva-Voima A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Antti Saikko AS Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Arto Itkonen Arto_Itkonen Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Vilma Mustonen vilma.mustonen Ilmoittautuminen Kangasala SK B10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Terhi Rajamäki Terhisk Ilmoittautuminen Kangasala SK B7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Heidi Lammi-Mihaljov hjlammi Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Erno Paju ernopaju Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö C7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Vilho Paju vilhopaju Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö C7500
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Siiri Julkunen Siiri Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B10000
Tampereen seudun yhteisharjoitus, Kangasala / Kukkovuori Timo Tavast timtava Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A10000