Training details

Tampereen seudun yhteisharjoitus, Lukonojanmäki

Discipline: Suunnistus

Visibility: Public

Time: 30-11-23

2DRerunhttp://3drerun.worldofo.com/?id=-17007190&type=info

Tapahtumapaikka: Lukonojanmäki

Aika: Torstai 30.11 klo 17.30-21

Pysäköinti: Lukonojanmäen alaparkki tai Finninmäenkadun varrelle

Kartta: Timo Sild 10/2020 - ad infinitum, 1:10000 5m

Radat: Lyhyt 5 km. Keskipitkä 7 km. Pitkä 10 km. 

Lähdöt, ajanotto ja maali: Vapaa lähtöaika, maastoon mentävä viimeistään klo 20, ajanotto omalla kellolla.

Harjoituksen teema: Lumipolkusuunnistus + bonus polkuralli.

Rastin merkintätapa: Iso rastilippu.

Maasto: Polkurikas ja luminen sekä mäkinen maasto Lukonojan-Hallilan-Karkunvuoren akselilla.

Ilmoittautuminen: 30.11 klo 8 mennessä.

Maksut: Harjoitus on ilmainen TP:n, Kooveen, KangSK:n, Rasti-Nokian ja Hakan jäsenille. Muiden seurojen jäsenille hinta on 4 € aikuinen ja 2 € 18 v tai nuorempi. Maksutavat: Suoraan Koovee ry./suunnistusjaoston tilille FI9757300820112940, OKOYFIHH tai käteisellä kartan jakajalle.

Yhteyshenkilö: Lammikko, 0400-568693, mikkoeskola@kolumbus.fi. Ratasuunnittelu Timo Sild.

Training place


Signup

Login first and then you can signup


Participants

Firstname Lastname User Club Type Add info Time Toimenpide
Sandra Mariani scmariani Koovee Ilmoittautuminen Keskipitkä 26-11-2023
Mikko Vainio MikkoVainio Ilmoittautuminen Keskipitkä 28-11-2023
Leevi Pinta Leevi Koovee Ilmoittautuminen Keskipitkä 28-11-2023
Marko Lamminsalo mlammins Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen Pitkä 28-11-2023
Terhi Rajamäki Terhisk Kangasala SK Ilmoittautuminen Lyhyt 28-11-2023
Juha Rajamäki jurajama Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen Lyhyt 28-11-2023
VenlaVuolukka Koovee Ilmoittautuminen Lyhyt 28-11-2023
Suvi Nurmela suvi.nurmela Ilmoittautuminen Keskipitkä 28-11-2023
Oona Kaikkonen oonakai Koovee Ilmoittautuminen Keskipitkä 29-11-2023
Sonja Juntunen sooseli Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen Lyhyt 29-11-2023
Riikka H RH68 Kangasala SK Ilmoittautuminen Lyhyt 29-11-2023
Pauli Kukkola paku Kangasala SK, Siilin Rasti Ilmoittautuminen Keskipitkä 29-11-2023
Sampo Sankelo samposankelo Lapuan Virkiä Ilmoittautuminen Keskipitkä 29-11-2023
Kaj Koskinen kaj.koskinen@pp.inet.fi Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen Lyhyt 29-11-2023
Jukka Kudjoi jukka_kudjoi Kangasala SK Ilmoittautuminen Pitkä 29-11-2023
Jenny Ojala jennyojala Rastikarhut Ilmoittautuminen Keskipitkä 29-11-2023
Jari Ojala Jari Pirkkalan Hiihtäjät Ilmoittautuminen Keskipitkä 29-11-2023
Jere Simola jere.simola Koovee Ilmoittautuminen Keskipitkä 29-11-2023
Heidi Tuorila tuorila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen Lyhyt 29-11-2023
Marika Hara marika Koovee Ilmoittautuminen Keskipitkä 30-11-2023
.

Traning estimates

Add estimate
Own title Runner Comment likes
Description Added by Added at Action

Rideshare

Tyyppi Lähtöpaikka Käyttäjä Status

Ratings

Average
Distribution:
0
0
0
0
0

Filter ratings
0
0
0
0
0
Reset Filter

Comments


Please and login to leave comment