Training details

Yöcup Spring edition 2/3

Discipline: Suunnistus

Visibility: Public

Time: 17-04-24

Tapahtumapaikka: Hallilan hiekkakenttä

Pysäköinti: Paikoitus omatoimisesti liikennesääntöjen mukaan.

Kartta: Hallila-Karkunvuori / 1:7500 / A4 / 5m. Omat karttamuovit.

Maasto: Hallila-Karkunvuori

Radat: A 7km / B 5km / C 3km

Lähdöt, ajanotto ja maali:

Päivälähtö: klo 18

Yölähtö: klo 21

EMIT ajanotto. Lähtö Hallilan hiekkakentältä. Maastoon voi lähteä päivälähdön jälkeen myös omatoimisesti.

Harjoituksen teema: One person relay, yö

Rastit: Isot rastiliput, kaikilla koodit. EMIT pelkästään lähdössä ja maalissa.

Ilmoittautuminen: Viimeistään tiistaina 16.4.2024 klo 21. Ilmoittautuessa valittava rata.

Livelox: Tapahtuman jälkeen.

Maksut: Harjoitus on ilmainen Tampereen Urheiluakatemian urheilijoille sekä TP:n, Kooveen, KangSK:n ja Rasti-Nokian jäsenille. Muille hinta on 4 € aikuinen ja 2 € 18 v tai nuorempi.

Maksutavat: Suoraan Koovee ry - suunnistusjaoston tilille OKOYFIHH FI9757300820112940 tai MobilePaylla (lyhytnumero 85357) tai käteisellä kartan jakajalle.

Yhteyshenkilö: Timo Sild, timo.sild@koovee.fi, +358447748867. Paikanpäällä sekä klo 18 että 21 Lammikko, mikkoeskola@kolumbus.fi; 0400-568693. 

Training place


Signup

Login first and then you can signup


Participants

Firstname Lastname User Club Type Add info Time Toimenpide
Petteri Lauronen PLauronen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Helmi Turunen HelmiT Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Aapo Turunen AapoT Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 14-04-2024
Sonja Karjalainen SonjaK Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Milla Karjalainen MillaK Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 14-04-2024
Sauli Karjalainen SauliK Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 14-04-2024
Marko Karjalainen MarkoK Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 14-04-2024
Atte Riikonen Atte Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 14-04-2024
Mikko Turunen MikkoJST Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Adveliina Koskinen Adveliina Kangasala SK Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Juha Rajamäki jurajama Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Marika Hara marika Koovee Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Marko Lamminsalo mlammins Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Jukka Kallio jukka.kallio@tampere.fi Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Eevert Kenttämies kent Koovee Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Toni Venäläinen toniv Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Tero Taubert tero.taubert@tampere.fi Koovee Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Tuomas Taubert Tuotau Koovee Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Aaro Ruohola AaroR MS Parma Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Annukka Linnainmaa annukkaL Kangasala SK Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Kasperi Hämäläinen KasperiHamalainen Kalevan Rasti Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Selma Turpeinen selma Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Saana Turpeinen samppu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Riku Gröhn rikugrohn Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Ulrika Uotila ulrika Kangasala SK Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Johanna Varjola varjojoh Koovee Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Veeti Varjola varjoveet Koovee Ilmoittautuminen C 14-04-2024
Iiris Ylikoski iirisylikoski Kangasala SK Ilmoittautuminen B 14-04-2024
Severi Kymäläinen severi Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 14-04-2024
Petri Kuusinen PetriK Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Sonja Juntunen sooseli Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Riikka Ahonen Riikka Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Aaro Hämäläinen AaroH Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Tero Junttila tero.junttila@gmail.com Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Joona Malmi Joona_M Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Terhi Rajamäki Terhisk Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Outi Hytönen outi Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Arto Kiiskinen Kiiskar Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Karoliina Videman karolm Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Tuomo Istolahti tuomo Kangasala SK Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Heikki Tukiainen heikki Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Rasmus Alen Rasmus Kangasala SK Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Marjut Dimitrow Marru Koovee Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Pasi Kytölä pakytola Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Jere Simola jere.simola Koovee Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Emils Zernis EmilsZernis Kalevan Rasti Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Henna Saarinen HennaS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Eeva-Maija Turpeinen eevist Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Jyri Korhonen Jyri_Korhonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 15-04-2024
VenlaVuolukka Koovee Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Eemeli Pärssinen EemeliP Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Samuli Saarinen ssaarinen Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Vili Sipilä ViliSipilä Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Vanessa Vartiala VanessaV Rasti-Nokia Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Valtteri Vartiala ValtteriV Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Olli Vartiala OlliV Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Liisa Matinheikki LiisaMatinheikki Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Olli-Petteri Hirvonen oph Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Susanna Lehtonen mariasusanna.lehtonen Ilmoittautuminen B 15-04-2024
ada-lumia.pasonen Rasti-Nokia Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Antto Backman AnttoB Kangasala SK Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Voitto Backman Voitto Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Antti Sorsa AnttiSorsa Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Oskari Vartiala OskariV Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Pihla Häkkinen pihlahakkinen Hiiltomiehet, Suunta Jyväskylä Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Mikko Lamminpää mikko.lamminpaa@outlook.com Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Jenni Hukkanen JHukkanen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Aarni Väliaho Aarniv09 Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Elias Szanti EliasSzanti Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Aleksi Kivistö Aleksi_K Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Seppo Järvinen seppoj. Saarijärven Pullistus Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Konsta Vanhanen konuvee Ikaalisten Nouseva-Voima Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Juho Korpi JuhoK Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Leevi Pinta Leevip Koovee Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Rasmus Samposalo RasmusS Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Kaarle Tiits KaarleTiits Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Kai Samposalo kai.samposalo@gmail.com Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Laura Tiits LauraTiits Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Mikko Sipilä mikko.sipila Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Maria Tiits MariaTiits Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Joona Kivistö Joonakiv Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Pasi Kontio pkont Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Dawid Stefanski DawidStefanski Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Hanna Wisniewska HannaW Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Tuuli Vallittu tuulivallittu Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Sini Vallittu SiniVallittu Kangasala SK Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Mikko Vallittu MikkoV Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Inkamari Kalari inkamari.kalari Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Tanja Kalari tanja.kalari Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
pasi.t.julkunen@outlook.com Pirkkalan Hiihtäjät, Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Toini Pemmari Toini Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 15-04-2024
Mette Varjola varjomet Koovee Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Venla Heinimaa VenlaHeinimaa Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Maiju Oksanen maijuok Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
minna-liisa.mankkinen@elisanet.fi Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Hannu Heinelo HanskiH Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Timo Gröhn Eikka Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Heidi Tuorila tuorila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Saija Laurila saija.laurila@outlook.com Kangasala SK Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Arto Itkonen Arto_Itkonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 15-04-2024
Severi Similä severi.simila Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 15-04-2024
Henna Henttonen HennaHenttonen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Miia Tukiainen Miia Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Saana Kuusinen saana.k Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Henrik Väisänen HenrikV MS Parma Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Sampo Syväterä sampo.syvatera Espoon Suunta Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Ville Valkama VilleVa Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 16-04-2024
msporkka Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Andrew Barnett abarn Ikaalisten Nouseva-Voima Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Tuomo Pollari pollarit Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Veikko Hukkanen VHukkanen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Toivo Hukkanen thukkane Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Ville-Pekka Valve Viltsu Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Jouni Honkala jounih Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
JPLeino Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Venla Taulavuori venlataulavuori Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Mikko Eerola mikkoeerola Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Eevert Toivonen EevertT Kangasala SK Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Aino Poijärvi aino.poijärvi Koovee Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Kaarina Nurminen kaarina Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Enni Laine ennilaine Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Hannu Harju hannuharju Järvenpään Palo Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Ristomatti Lanne RiseL Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Jukka Kudjoi jukka_kudjoi Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Anni Laine annilaine Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Ville Repo VilleR Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Saku Repo Sakke Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Aino Salo ainoesalo Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Jussi Salo JussiSalo Kangasala SK Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Marko Yliaho MarkoYliaho Koovee Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Timo Tavast timtava Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Yann Chapellière Yann.C Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
JohannaL Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Riina Liuha RiinaLi Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Eino Liuha EinoLi Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Jarno Riikonen JarnoR Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Matias Kuikko Matias_Kuikko Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Saini Kuikko SainiK Kangasala SK Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Mikko Pekkarinen oesmkpiilils Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Roope Kauppila Roopeka Koovee Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Jari Heikkinen pahkina Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Aku Virjula @Aku Valkeakosken Haka Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Niilo Honkala niiloh Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Timo Kauppila Timoka Koovee Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Kai Pasonen kai.pasonen@gmail.com Rasti-Nokia Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Tuuli Jormanainen TuuliJo Kangasala SK Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Tuomas Kinnari tuomask Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 16-04-2024
Elmeri Kinnari elmerik Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Topias Helminen telminen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Teemu Moisio TeMoi Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Jenny Ojala jennyojala Rastikarhut Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Karoliina Laamanen Karoliina_la Tampereen Pyrintö, Tarpian Suunta Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Jari Ojala Jari Pirkkalan Hiihtäjät Ilmoittautuminen B 16-04-2024
Gunnevi Kiiskinen gunnevi.kiiskinen Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen C 16-04-2024
Samuel Hyyppä SamuelH Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 17-04-2024
Maria Laine marialaine Ilmoittautuminen B 17-04-2024
Linnéa Davidsson linnéa Tampereen Pyrintö Ilmoittautuminen A 17-04-2024
Sakari Koskela sakarikoskela Rasti-Jussit Ilmoittautuminen A 17-04-2024
Juho Koivisto juho.koivisto Lapuan Virkiä Ilmoittautuminen A 17-04-2024
.

Traning estimates

Add estimate
Own title Runner Comment likes
Description Added by Added at Action

Rideshare

Tyyppi Lähtöpaikka Käyttäjä Status

Ratings

Average
Distribution:
0
0
0
0
0

Filter ratings
0
0
0
0
0
Reset Filter

Comments

3 days, 2 hours ago - ssaarinen

+ 1 C

3 hours, 9 minutes ago - SainiK

Mistä löytyy ajat?


Please and login to leave comment