Show all trainings
Add training Add private training

Below you can see trainings or create a new one. You can make an evaluation of your performance after participating in a training. Your evaluation will be listed in your profile and thus you can track your progress over time.

Event Firstname Lastname O-Skills user Type Club Groups Add info
Yöcup Spring edition 2/3 Jarno Riikonen JarnoR Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Eino Liuha EinoLi Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 Riina Liuha RiinaLi Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 JohannaL Ilmoittautuminen B
Yöcup Spring edition 2/3 Yann Chapellière Yann.C Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 Timo Tavast timtava Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2023 A
Yöcup Spring edition 2/3 Marko Yliaho MarkoYliaho Ilmoittautuminen Koovee B
Yöcup Spring edition 2/3 Jussi Salo JussiSalo Ilmoittautuminen Kangasala SK A
Yöcup Spring edition 2/3 Aino Salo ainoesalo Ilmoittautuminen B
Yöcup Spring edition 2/3 Saku Repo Sakke Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B
Yöcup Spring edition 2/3 Ville Repo VilleR Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Anni Laine annilaine Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Punajunnut B
Yöcup Spring edition 2/3 Jukka Kudjoi jukka_kudjoi Ilmoittautuminen Kangasala SK B
Yöcup Spring edition 2/3 Ristomatti Lanne RiseL Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B
Yöcup Spring edition 2/3 Hannu Harju hannuharju Ilmoittautuminen Järvenpään Palo Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2022, Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2023 B
Fillarirastit ja pysu-akatemia, Vehmainen/Tampere Janne Juntunen janneju Ilmoittautuminen Kangasala SK A
Yöcup Spring edition 2/3 Enni Laine ennilaine Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö C
Yöcup Spring edition 2/3 Kaarina Nurminen kaarina Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö Punajunnut B
Yöcup Spring edition 2/3 Aino Poijärvi aino.poijärvi Ilmoittautuminen Koovee B
Yöcup Spring edition 2/3 Eevert Toivonen EevertT Ilmoittautuminen Kangasala SK A
Yöcup Spring edition 2/3 Mikko Eerola mikkoeerola Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö A
Yöcup Spring edition 2/3 Venla Taulavuori venlataulavuori Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö B
Fillarirastit ja pysu-akatemia, Vehmainen/Tampere Tommi Lehtinen tommilehtinen Ilmoittautuminen Tarpian Suunta A
Yöcup Spring edition 2/3 JPLeino Ilmoittautuminen Kangasala SK Tampereen seudun yhteisharjoitukset 2023 B
Yöcup Spring edition 2/3 Jouni Honkala jounih Ilmoittautuminen Tampereen Pyrintö TP Harrasteryhmä B